Najlepszy samochód IME 2020 – konkurs

Żaden szanujący się zlot samochodowy nie może obyć się bez konkursów na „najlepsze auto”. Podczas Instal Moto Expo 2020 zostaną rozegrane 4 konkurencje. W trzech pierwszych rywalizować będą auta instalatorów w kategorii najlepsze oznakowanie i najlepsza zabudowa wnętrza oraz samochody serwisantów o tytuł najlepszego samochodu serwisowego. Czwarta konkurencja zarezerwowana jest dla producentów.

Dla wszystkich konkurencji przygotowaliśmy kryteria oceny, które ułatwią głosującym wybór. Znajdziecie je na naszej stronie oraz na karcie do głosowania, które otrzymacie w dniu zlotu.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera