OSFIS laureatem konkursu LIDER INSTALACJI 2020

Z radością informujemy, że jury konkursu LIDER INSTALACJI 2020 organizowanego przez redakcję czasopisma branżowego Rynek Instalacyjny oraz Grupę Medium przyznało Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Firm Instalacyjnych i Serwisowych nagrodę specjalną. Nagrodzono nas za działania na rzecz kształcenia zawodowego instalatorów oraz promocję zawodu w ramach projektu Hydraulik – zawód możliwości.

Statuetkę odbierzemy podczas uroczystego wręczenia nagród, które odbędzie się na zbliżających się Targach Grupy MTP 18-19 listopada w Poznaniu.

Czujemy się zaszczyceni tym wyróżnieniem. Utwierdza nas to w przekonaniu, że podjęte działania w projekcie są słuszną drogą do pozyskania wykwalifikowanych kadr dla branży instalacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi laureatami konkursu: http://www.rynekinstalacyjny.pl/aktualnosc/id10932,znamy-zwyciezcow-konkursu-lider-instalacji-2020

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera