CAI

Centralna Akademia Instalatorstwa

Współorganizatorzy:

Edukacja, technologia, biznes

Centralna Akademia Instalatorstwa łączy w jednym miejscu edukację, technologię i biznes, które przenikając się wzajemnie tworzą optymalne warunki do nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych, rozwoju kompetencji przyszłych profesjonalistów branży, przekazywania wiedzy i umiejętności. Opracowana przez nas platforma szkoleniowo-dydaktyczna stanowi przede wszystkim niezastąpioną pomoc dla nauczycieli zawodu, którzy mogą wykorzystać zamieszczone w niej materiały do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Różnorodność materiałów dydaktycznych znajdujących swoje odniesie w podstawie programowej, pozwala na prowadzenie procesu nauczania w sposób kreatywny i nowatorski.

Na unikalną przestrzeń CAI składają się: lekcje z branżą, webinary, materiały graficzne w postaci plansz edukacyjnych, grafik, wykresów, schematów, zestawy ćwiczeń, testy i quizy, filmy instruktażowe, tutoriale branżowe

Centralna Akademia Instalatorstwa online to miejsce dla

Nauczycieli zawodu

Zaplanuj zajęcia dla swoich uczniów, korzystając z bogatej bazy materiałów dydaktycznych opracowanych przez ekspertów branży.

Uczniów

Ciekawi Cię świat technologii i instalatorów? Odwiedź naszą platformę i weź udział w inspirujących zajęciach szkoleniowych. Dzięki nim zgłębisz interesujące Cię zagadnienia i rozwiniesz swoje umiejętności.

Instalatorów

Nie ma znaczenia ile lat pracujesz w zawodzie. A może myślisz o nabyciu nowych kwalifikacji? Z nami poszerzysz swoją wiedzę i podniesiesz swoje kompetencje.

Innowatorów biznesu

W naszej wirtualnej przestrzeni zaprezentujesz swoją markę jako edukacyjnego eksperta, poinformujesz o swoich produktach i rozwiązaniach technologicznych, zorganizujesz szkolenie.

Chcesz otrzymywać maile z nowościami?

Zapisz się i bądź na bieżąco!