OSFIS zaprasza na Polski Dzień Hydraulika!

Wielkimi krokami zbliża się Światowy Dzień Hydraulika obchodzony na całym świecie 11 marca.

W Polsce, z inicjatywy Stowarzyszenia OSFIS, już po raz drugi będziemy obchodzić nasze branżowe święto pod nazwą Polski Dzień Hydraulika. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkich członków wielkiej rodziny instalacyjnej!

Jak włączyć się w obchody Polskiego Dnia Hydraulika?

  • Zorganizuj w swoim regionie specjalną akcję promującą branżowe święto
  • Nagraj lub przygotuj relację z wydarzenia i podziel się nią w social mediach, dodając hasztag #pdh2022
  • Prześlij do nas informację o swoim wydarzeniu, a my udostępnimy ją w naszych mediach

11 marca. Program dnia

Tego dnia #OSFISteam wraz z Grupą MTP organizuje Branżowy Panel Dyskusyjny na temat wpływu organizacji branżowych na rozwój branży. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele producentów oraz instalatorzy. Branżowe święto to dobra okazja, by rozpocząć oficjalne odliczanie do tegorocznej edycji Targów INSTALACJE 2022. Nie zabraknie także atrakcji dla instalatorów w postaci konkursu fotograficznego z nagrodami.

Jesteśmy pewni, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu Polski Dzień Hydraulika będzie niezapomniany. A wspomnieniami i wrażeniami będziemy jeszcze długo dzielić się z całą branżową społecznością 😊

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera