OSFIS obejmuje patronatem branżowym Targi INSTALACJE 2022

#OSFISteam dołączył do grona patronów branżowych Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2022.

Patronat nie ogranicza się jedynie do symbolicznego znaczenia, ale będzie miał konkretny wymiar w postaci strefy dedykowanej Instalatorom. Żebyśmy mogli nieco więcej na jej temat powiedzieć, musimy jeszcze chwilę w spokoju popracować, a naszych obserwatorów poprosić o cierpliwość

Grupa MTP organizator Targów Instalacje podkreśla, że ich celem i intencją jest uczynienie z Targów Instalacji Prawdziwego Święta Branży Instalacyjnej. Stąd zwrot w kierunku firm instalacyjnych tak, by organizatorami było szerokie spektrum uczestników branży.Na jednych targach środowisko firm instalacyjnych obok dystrybucji i producentów to znakomita okazja do prawdziwego świętowania, edukowania i wzajemnego inspirowania.

Targi Instalacje już w kwietniu!

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to od lat największe spotkanie przedstawicieli branży, gdzie kompleksowo prezentowana jest oferta wiodących producentów oraz dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Branża instalacyjna ponownie spotka się w Poznaniu już za trzy miesiące, w dniach 25-27 kwietnia.

Bogata oferta targowa

Na tegorocznych Targach Instalacje odwiedzający będą mogli poznać szeroką ofertę producentów i dystrybutorów urządzeń ściśle związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii. Będzie można zobaczyć liderów branży prezentujących pompy ciepła, rekuperatory, moduły fotowoltaiczne czy kotły na biomasę. Ważną częścią ekspozycji Targów Instalacje będą sprzężone ze sobą systemy ogrzewania, oświetlenia, zamykania czy podlewania – składające się na Smart Dom.

Atrakcje towarzyszące

Zdobywaniu wiedzy na Targach Instalacje będą sprzyjać ciekawe wydarzenia towarzyszące, m.in. warsztaty „Moc hybrydy”, VI Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji czy konferencja PORT PC – Standardy jutra w technice grzewczej. Ponadto na terenie Targów powstanie specjalna strefa dedykowana instalatorom, której współorganizatorem będzie OSFIS.

W ramach Akcji Autokarowej, towarzszącej każdej edycji Targów Instalacje, odbędzie się projekt Przystanek Instalacje, który będzie nowością w 2022 r. Dzięki nowej, dogodnej formule akcji zadbamy o bezpieczeństwo instalatorów przybywających na tegoroczną edycję wydarzenia. Przystanek Instalacje ma na celu wsparcie grup zorganizowanych (min. 7 osób) oraz dofinansowanie ich dojazdu na Targi Instalacje do Poznania. Projekt dotyczy przyjazdów grupowych dla profesjonalistów związanych z branżą instalacyjną. Dofinansowanie obejmie refundację 50% kosztów przejazdu w jedną stronę.

Zainstaluj się w świecie fachowców

Kwietniowe Targi to nie tylko okazja do spotkania branży instalacyjnej. W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się również Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER, Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX oraz Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO.

Więcej informacji o Targach Instalacje: www.instalacje.com.

root

root

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera