OSFIS laureatem konkursu LIDER INSTALACJI 2020

Z radością informujemy, że jury konkursu LIDER INSTALACJI 2020 organizowanego przez redakcję czasopisma branżowego Rynek Instalacyjny oraz Grupę Medium przyznało Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Firm Instalacyjnych i Serwisowych nagrodę specjalną. Nagrodzono nas za działania na rzecz kształcenia zawodowego instalatorów oraz promocję zawodu w ramach projektu Hydraulik – zawód możliwości.

Statuetkę odbierzemy podczas uroczystego wręczenia nagród, które odbędzie się na zbliżających się Targach Grupy MTP 18-19 listopada w Poznaniu.

Czujemy się zaszczyceni tym wyróżnieniem. Utwierdza nas to w przekonaniu, że podjęte działania w projekcie są słuszną drogą do pozyskania wykwalifikowanych kadr dla branży instalacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi laureatami konkursu: http://www.rynekinstalacyjny.pl/aktualnosc/id10932,znamy-zwyciezcow-konkursu-lider-instalacji-2020

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

OSFIS
Paulina Jurgowiak

Pierwsze szkolenie branżowe dla nauczycieli

24 listopada odbyło się pierwsze szkolenie branżowe dla nauczycieli przygotowujących swoich uczniów do zawodu instalatora. Sytuacja związana z COVID-19 zobligowała nas do dostosowania się do nowych warunków organizacyjnych i szkolenie zostało przeprowadzone w formie online.

Czytaj więcej »

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera