OSFIS na 7. Targach Grupy SBS

Branża instalacyjno –serwisowa aktywnie się zmienia i nie ma lepszego miejsca na prezentację pomysłów i kierunków jej rozwoju niż duże targi. Targi to również niepowtarzalna okazja do konfrontacji produktów i rozwiązań z opiniami profesjonalistów oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych

W dniach 25-26 kwietnia 2019 roku OSFIS uczestniczyło w 7. Targach Grupy SBS. Nasze stoisko przygotowaliśmy z myślą o odwiedzających nas kolegach z branży i producentach zainteresowanych współpracą. Zadbaliśmy o komfortowe warunki do prowadzenia biznesowych rozmów.

Zwiedzający targi mogli porozmawiać z nami na temat celów i działalności OSFIS, korzyści wynikających z członkostwa oraz  możliwościach współpracy, która zabezpieczy interesy firm wykonawczych i otworzy nowe perspektywy rozwoju. Z producentami widzimy wspólną przestrzeń do pracy nad projektami o istotnym znaczeniu dla całej branży. Z pewnością niebawem zdradzimy więcej szczegółów.

Znaleźliśmy również czas na spotkania z naszymi Partnerami Wspierającymi – firmą Wolf Technika Grzewcza, Immergas Polska, Virax i Wilo Polska, z którą mieliśmy przyjemność uczcić przy lampce szampana i torcie 25-lecie działalności na polskim rynku


Podczas targów odbyło się także specjalne spotkanie z członkami grupy Czas Na Hydraulika – największej branżowej społeczności na Facebooku.  Wspaniała atmosfera i wiele życzliwych słów zapadną nam na długo w pamięć, tym bardziej że każdy z obecnych na spotkaniu hydraulików wywiózł z niego pamiątkowe zdjęcia oraz specjalną okolicznościową naklejkę.

Bez wątpienia kulminacyjnym punktem Targów był finał plebiscytu Polecane Przez Polskich Instalatorów zainicjowanego w listopadzie 2018 roku przez nasze Stowarzyszenie. Wspierani przez Partnera Strategicznego – Grupę SBS – powołaliśmy do życia nową, niespotykaną dotąd inicjatywę, której celem jest uhonorowanie tych producentów, którzy nie tylko tworzą lepszą jakość branży, ale w swojej działalności wspierają i szanują codzienną pracę instalatorów. Udział wielu wiodących marek w branży nadał całemu przedsięwzięciu ogromnego prestiżu, pokazał tym samym, że potrzeba docenienia ich wkładu w rozwój branży oraz wsparcia instalatorów jest jak najbardziej zasadna.


Naszą obecność na targach uznajemy za udaną. Nawiązaliśmy wiele kontaktów, które otwierają nam drogę do kolejnych spotkań i doświadczeń.

Jeszcze bardziej zmotywowani przystępujemy do pracy, by tworzyć nową jakość branży!

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera