Dołączyliśmy do Patronite. Rozwijaj OSFIS razem z nami.

Patronite to serwis, którego celem jest połączenie Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich działalność nie tylko dobrym słowem, ale również finansowo. Zostając patronem danego Autora możesz wpłacać datek na jego konto, co pozwoli zrealizować plany i projekty obejmujące swym zasięgiem również patronów.

Patronem zostaje każdy chętny, który chce wspierać rozwój danej organizacji, autora lub projektu. To szlachetna misja!

I my dołączyliśmy do grona Autorów w Patronite. Jest to dla nas o tyle ważne, że pozwala na wspieranie OSFIS nie tylko przez członków wspierających (producentów) – teraz każdy instalator – członek #OSFISteam może wspierać nasze działania, wybierając odpowiedni próg wsparcia.

Dzięki regularnemu wsparciu pochodzącemu od członków #OSFISteam możemy sprawić, by Stowarzyszenie stało się wspólnym dziełem, a zebrane pieniądze mogły być przeznaczone na projekty i inicjatywy wspierające naszych członków.

Skąd wiemy, że to ma sens?

We wrześniu zdecydowaliśmy się zlikwidować obowiązkowe składki członkowskie, jednak znaczna część kolegów nadal wspierała finansowo Stowarzyszenie, wpłacając dobrowolne składki. Rozumieli oni bowiem fakt, że zgromadzone w ten sposób środki pozwalają na sfinansowanie szeregu dóbr, z których mogą korzystać. Gdyby chcieli sfinansować je samodzielnie, koszty ich realizacji znacznie by wzrosły. Wpłacanie niewielkich kwot, które mnożą się przez liczbę osób jest najbardziej opłacalną i korzystną drogą do zyskania….

To proste! To, co wpłacasz, wraca do ciebie w postaci konkretnych benefitów!  

Na co będą przeznaczane zebrane środki?

Postawiliśmy przed sobą kilka ambitnych celów:

  1. Bezpieczeństwo naszych członków – wynajęcie kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie budowlanym.
  2. Budowanie marki osobistej i marki przedsiębiorstwa – współpraca z doradcą biznesowym.
  3. Zakup drukarki, dzięki której wyprodukujemy legitymacje członkowskie dla wszystkich członków. Z posiadaniem legitymacji wiązać się będą dodatkowe korzyści, które wspólnie wynegocjujemy z partnerami Stowarzyszenia.
  4. Sfinansowanie kampanii marketingowej promującej zawód instalatora wśród młodzieży szkolnej, rodziców i całego społeczeństwa.
  5. Opracowanie nowej podstawy programowej zawodu, dzięki czemu będziemy mogli zawnioskować do Ministerstwa Edukacji o wprowadzenie zmian i dostosowanie nauki do obecnych realiów pracy w branży.

Ponadto Patronów wspierających OSFIS w kwocie 100 zł miesięcznie zaprosimy do Rady Patronów, która będzie mogła zadecydować, na co przeznaczymy uzbierane w tym progu środki.

Za każdą wpłatę odwdzięczamy się benefitami, których z czasem będzie coraz więcej!  

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz  klikając w link https://patronite.pl/OSFISTeam , dzięki któremu przeniesiesz się bezpośrednio na nasz profil Patronite.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami! 😊

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera