Wracają szkolenia branżowe dla nauczycieli

Wznawiamy cykl szkoleń branżowych dla nauczycieli zawodów branży instalacyjnej.

Prowadzącymi szkolenia są eksperci branżowi – trenerzy pracujący na co dzień w firmach producenckich i szkolący aktywnych zawodowo instalatorów. Dzięki temu możemy zapewnić najbardziej aktualne i świeże wiadomości.

Pierwsze szkolenia w nowym cyklu poprowadzi Immergas Polska. Już 3 listopada uczestnicy wezmą udział w zajęciach poświęconych przyszłości pomp ciepła w Polsce i Europie.  Natomiast 24 listopada poznają najważniejsze zagadnienia związane z doborem i działaniem pomp ciepła.

Obydwa szkolenia odbędą się na platformie ClickMeeting. W trakcie spotkania na żywo będzie możliwość zadawania pytań ekspertom.

Rejestracji można dokonać pod linkiem

PRZYSZŁOŚĆ POMP CIEPŁA W POLSCE I EUROPIE

https://immergas.clickmeeting.com/osfis-przyszlosc-pomp-ciepla-w-polsce-i-europie/register?fbclid=IwAR1we9daV4UlrOa9odlsgS9t7RswWDFpB-Jc1x9GJA_hpD_j-QtoXEcFLKw

JAK PRAWIDŁOWO DOBRAĆ POMPĘ CIEPŁA

https://immergas.clickmeeting.com/osfis-jak-prawidlowo-dobrac-pompe-ciepla-/register

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera