Dydaktyczna paczka od Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska

Już wkrótce do 2️⃣5️⃣ szkół biorących udział w pilotażowej akcji trafi niezwykła przesyłka zawierająca pomoce dydaktyczne. O wyposażenie DYDAKTYCZNEJ PACZKI zadbała również firma Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska, przekazując produkowane przez siebie:

zawory termostatyczne

głowice termostatyczne

Dodatkowo uczniowie otrzymają materiały edukacyjne związane z kampanią „20 stopni dla klimatu”, której celem jest promowanie oszczędzania energii cieplnej.

Dzięki dydaktycznej paczce SCHLöSER przyszli instalatorzy:

☑poznają budowę i zasadę działania zaworów i głowicy termostatycznej

☑zapoznają się ze schematami budowy

☑nauczą się odczytywać dane z diagramów przepływu

☑dowiedzą się , jak dokonać nastaw wstępnych na zaworach

Przekazane szkołom materiały oraz pomoce będą trwałym elementem wyposażenia sal dydaktycznych. Pozwolą na zdobywanie wiedzy opartej na aktualnych rozwiązaniach technologicznych wykorzystywanych w branży instalacyjnej.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

OSFIS
Paulina Jurgowiak

Polski Dzień Hydraulika 2021

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem marca dla całej branży instalacyjnej pozostaje Światowy Dzień Hydraulika obchodzony 11 dnia miesiąca. Stowarzyszenie OSFIS po raz pierwszy zorganizowało uroczyste obchody.

Czytaj więcej »

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera