Dydaktyczna paczka od Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska

Już wkrótce do 2️⃣5️⃣ szkół biorących udział w pilotażowej akcji trafi niezwykła przesyłka zawierająca pomoce dydaktyczne. O wyposażenie DYDAKTYCZNEJ PACZKI zadbała również firma Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska, przekazując produkowane przez siebie:

zawory termostatyczne

głowice termostatyczne

Dodatkowo uczniowie otrzymają materiały edukacyjne związane z kampanią „20 stopni dla klimatu”, której celem jest promowanie oszczędzania energii cieplnej.

Dzięki dydaktycznej paczce SCHLöSER przyszli instalatorzy:

☑poznają budowę i zasadę działania zaworów i głowicy termostatycznej

☑zapoznają się ze schematami budowy

☑nauczą się odczytywać dane z diagramów przepływu

☑dowiedzą się , jak dokonać nastaw wstępnych na zaworach

Przekazane szkołom materiały oraz pomoce będą trwałym elementem wyposażenia sal dydaktycznych. Pozwolą na zdobywanie wiedzy opartej na aktualnych rozwiązaniach technologicznych wykorzystywanych w branży instalacyjnej.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera