Wspierać przez pomoce dydaktyczne! Dydaktyczna paczka dla szkół

Już wkrótce do 2️⃣5️⃣ szkół biorących udział w pilotażowej akcji trafi niezwykła przesyłka zawierająca pomoce dydaktyczne.

Do akcji przystąpiła firma AFRISO, przekazując produkowane przez siebie:

4-drogowe obrotowe zawory mieszające ARV z siłownikami ARM

3-drogowe obrotowe zawory mieszające ARV z siłownikami ARM

regulator pokojowy bezprzewodowy z siłownikiem BWR

Dzięki dydaktycznej paczce AFRISO uczniowie:

✔poznają budowę i zasadę działania zaworów mieszających z siłownikami

✔nauczą się montować siłownik na zaworach

✔dowiedzą się, jak programować sterowniki pokojowe

✔nauczą się odczytywać dane z diagramów przepływu

✔dowiedzą się, jak dobierać wielkości zaworów

✔zapoznają się ze schematami instalacji

Przekazane szkołom materiały oraz pomoce będą trwałym elementem wyposażenia sal dydaktycznych. Pozwolą na zdobywanie wiedzy opartej na aktualnych rozwiązaniach technologicznych wykorzystywanych w branży instalacyjnej.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

OSFIS
Paulina Jurgowiak

KASY FISKALNE ONLINE NADCHODZĄ. CO WARTO WIEDZIEĆ O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ ZMIANIE?

Z dniem 1 maja 2019 roku wraz z nowelizacją ustawy o VAT nastąpiła zmiana przepisów dotyczących kas rejestrujących transakcje sprzedaży. Obliguje ona przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą towarów lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej do wycofania z użycia tradycyjnych kas fiskalnych i zastąpienia ich kasą online. Zmiana taka nie objęła wszystkich jednocześnie. Zastosowano tu okres przejściowy.

Czytaj więcej »

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera