Na dobry początek wakacji. IV Letnia Rywalizacja Hydraulików

Początek wakacji rozpoczniemy tradycyjnie na sportowo. Już 25 czerwca do sportowych zmagań staną hydraulicy i wszystkie osoby związane z branżą instalacyjną.

Kategorie pozostają bez zmian – rower, bieg, spacer – każda z tych dyscyplin wszak ma swoich zwolenników.

Zwycięzcę rywalizacji poznamy w ostatni weekend wakacji. Jeszcze nie wiemy, kto nim będzie, ale na pewno zawodnik, który zgromadzi największą liczbę kilometrów. UWAGA! W tej edycji rejestrujemy przebyte kilometry w aplikacji STRAVA!

Zapisy ruszają już 14 czerwca.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera