OSFIS na wręczeniu nagród LIDER INSTALACJI 2020

W maju 2020 roku mogliśmy podzielić się niespodziewaną, aczkolwiek wspaniałą wiadomością o przyznaniu nagrody specjalnej LIDER INSTALACJI 2020 przez redakcję Rynku instalacyjnego oraz Grupę Medium.

Celem konkursu jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności i oddziaływania na środowisko naturalne, a także zasługujących na specjalne wyróżnienie usług i działań.

A nasze Stowarzyszenie zostało wyróżnione za działania na rzecz kształcenia zawodowego instalatorów oraz promocję zawodu w ramach akcji Hydraulik #ZawódMożliwości.

Uroczyste wręczenie nagrody miało się odbyć podczas Targów INSTALACJE, które planowano zorganizować w listopadzie 2020. Niestety nierówna walka z pandemią COVID-19 spowodowała, że wielkie święto branży instalacyjnej zostało przeniesione wiosnę 2022.

Okazja do wręczenia nagród nadarzyła się jednak na zorganizowanej na terenie MTP V Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji. W imieniu Stowarzyszenia odebrał ją Prezes Zarządu OSFIS Paweł Kaczmarek.

Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w gronie znamienitych laureatów – Grupy Klima – Therm, Termet, Gazex, Klima – Therm Sp. z o.o., Klimor Sp. z o.o., Uniwersal, SPIUG, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera