Podsumowanie IV Letniej Rywalizacji Hydraulików

Już po raz czwarty odbyła się Letnia Rywalizacja Hydraulików. Coroczna wakacyjna zabawa hydraulików już na stałe wpisała się do kalendarza imprez branży instalacyjnej.

Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: bieg, jazda na rowerze i wędrówki (spacery).

Frekwencja uczestników nadzwyczaj dopisała. Nie będzie chyba przesadą, jeśli stwierdzimy, że nie było na mapie Polski takiego zakątka, w którym nie rywalizowałby jakiś hydraulik. Na 145 zarejestrowanych uczestników, aż 100 pozostawało ciągle aktywnych, systematycznie powiększając na swoim koncie ilość kilometrów. Tym samym wyrównaliśmy zeszłoroczny rekord uczestników imprezy.

Cieszymy się, że z roku na rok wspólna sportowa zabawa ogarnia coraz większą część branży instalacyjnej!

Z poprzedniej edycji pozostały również lotne premie weekendowe którym patronowali sponsorzy Rywalizacji. W ciągu dwóch miesięcy odbyły się więc premie z firmą PURMO, GEBO, Galmet, Almeva, Valvulas ARCO, SALUS Controls Polska, AFRISO, IBO Pompy i Immergas Polska, która uczciła również w ten sposób jubileuszowe 25 lat obecności na rynku.

Za każdym razem do zgarnięcia były atrakcyjne nagrody. A sponsorzy dwoili się i troili, by wymyślić angażujące zawodników zasady.

W ostatnich dwóch tygodniach sportowa walka wkraczała w decydującą fazę, a wraz z nią rosła rywalizacja między uczestnikami, w szczególności na miejscach I-III. Różnice między prowadzącym a zajmującym drugą / trzecią lokatę to zaledwie kilka kilometrów. Do samego końca nie potrafiliśmy przewidzieć zwycięzcy, co świadczy o wysokim poziomie imprezy. I mimo rekreacyjnego wymiaru zawodnicy podeszli do wyzwania bardzo ambitnie. Takiej rywalizacji nie powstydziłyby się żadne profesjonalne zawody 😊

W Smardzewicach jak w domu!

28 sierpnia wszystkie drogi prowadziły do Smardzewic, w których postanowiliśmy zorganizować podsumowanie rywalizacji, ogłosić zwycięzców i wręczyć medale. Śmiało możemy powiedzieć, że w Smardzewicach czujemy się jak w domu, bowiem już po raz drugi spotkaliśmy się w tym miejscu na podsumowaniu. Położona nad Zalewem Sulejowskim malownicza miejscowość pozostaje wciąż idealnym miejscem na wspólne zakończenie sportowego sezonu.

W Smardzewicach zjawiła się więc liczna grupa uczestników Rywalizacji. Gościliśmy także przedstawicieli sponsorów –  Joannę Sieczkowską – Kozielska (Immergas Polska), Joannę Kargul (Valvulas ARCO),  Mirosława Lewickiego (Galmet), Łukasza Nowackiego (AFRISO), Jacka Maruszczaka (Almeva). Dodatkowe nagrody dla finalistów zasponsorowała również firma Top-Therm, którą reprezentował Michał Kasperski.

Prowadzącymi imprezę byli Paweł Kaczmarek – założyciel Grupy Czas na Hydraulika oraz prezes Zarządu OSFIS w jednej osobie oraz Artur Mielko – Wiceprezes OSFIS i dyrektor sportowy Rywalizacji.

W kategorii Bieg na najwyższym stopniu podium stanął Marcin Machura z wynikiem 1000 km , drugie miejsce zajął Bogdan Curzydło, a trzecie Dariusz Kowal. W kategorii Jazda na rowerze triumf przypadł ex aequo Sebastianowi Serwanowi oraz Pawłowi Protasiewiczowi za nimi uplasowali się kolejno – Artur Adamów i Paweł Urban. W wędrówkach pierwsze miejsce wywalczył Cezary Ślusarski z pięknym wynikiem 500 km, srebrny medal otrzymała Magdalena Kaczmarek, a brązowy krążek zawisł na szyi Pawła Woźniaka.

Dla finalistów dodatkowe nagrody w postaci odzieży sportowej,  przeznaczyła również firma Purmo. Pozostali zawodnicy otrzymają firmowe czapeczki sportowe.

Czas zabawy i integracji

Finał Rywalizacji Hydraulików to też świetna okazja do integracji. Tym razem o rozrywkę godną hydraulików zadbała Grupa Czas na Hydraulika, która już po raz drugi zorganizowała mistrzostwa w kultowej grze Super Mario Bros. Nie zabrakło więc zdrowej rywalizacji oraz gorących emocji! Na finalistów czekały unikatowe nagrody w postaci dobrze znanych miłośnikom gry figurek. Ich pomysłodawcą i zarazem wykonawcą jest nasz Kolega, Marcin Hołody. Z kolei pamiątkowy dyplom stylizowany na grę Super Mario jest autorstwa Bartka Ewerta pracującego w redakcji Czas Na Hydraulika. Obecni na podsumowaniu przedstawiciele firm producenckich obdarowali uczestników gry atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Od zwycięstwa do zwycięstwa dzielnie kroczył Konrad Kubicki, by w finale przypieczętować swój triumf. Tuż za nim uplasował się Przemek Harężlak z #OSFISteam, a trzecie miejsce zajął Michał Kaczan reprezentujący hurtownię HAP Armatura.

Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z relacją przygotowaną przez CzasNaHydraulikahttps://czasnahydraulika.pl/ii-mistrzostwa-super-mario-bros/?fbclid=IwAR3qirpw1eCB79ZXLWm2PYpmu943pKCMSRl5QG6SPwXP85Y31hso-7resn0

Czas spędzony w Smardzewicach na długo zostanie nam w pamięci. A kończąc naszą relację składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom Rywalizacji oraz sponsorom, którym sportowa aktywność jest równie bliska jak nam.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera