Top-therm Polska – nowy partner OSFIS

Chęć integracji i wspierania branży zaprowadziła nas do partnerstwa z firmą Top-therm Polska.

Top- therm Polska kieruje swoją różnorodną ofertę do szeroko pojętej branży dystrybucyjnej i wykonawczej w segmencie HVACR. Wyszukiwanie i wdrażanie praktycznych rozwiązań oczekiwanych przez branżowych profesjonalistów stanowi podstawę sukcesu biznesowego firmy.

Top-therm Polska jest generalnym dystrybutorem włoskich producentów armatury hydraulicznej i grzewczej. W ofercie znajdują się:

  • Zestawy przyłączeniowe do kotłów gazowych
  • Filtry i separatory magnetyczne
  • Chemia instalacyjna i pompy
  • Zawory gazowe

W 2020 roku rozpoczęła produkcję armatury według własnych, opatentowanych rozwiązań.

Produkty Top-therm można znaleźć w ponad 450 punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju.

Więcej informacji na stronie https://www.top-therm.pl/

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera