Válvulas ARCO – witamy wśród firm członkowskich OSFIS

ARCO to hiszpańska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji zaworów, akcesoriów i systemów do instalacji wodnych, gazowych i grzewczych.

W portfolio marki znajdują się rozwiązania, które zwiększają wydajność instalacji i ułatwiają pracę instalatorom. A wszystko dzięki najwyższej jakości, o którą w firmie się wyjątkowo dba, gdyż jakość dla ARCO jest podstawową zasadą zarządzania firmą.

ARCO produkuje swoje wyroby we własnych zakładach produkcyjnych w Hiszpanii i Tunezji, w celu zapewnienia pełnej kontroli nad procesem produkcyjnym. A sama firma obecna jest w ponad 80. krajach, posiada trzy centra logistyczne w Hiszpanii, Tunezji i Polsce.

ARCO zatrudnia ponad 400 wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów.

Celem ARCO jest dbanie o pracowników, klientów i środowisko. W tym celu rozwija programy: ARCO dba o Ciebie i ARCO Odpowiedzialne. Zarządzanie działaniami CSR jest elementem polityki ciągłego doskonalenia. Dzięki temu firma pracuje zgodnie z wytycznymi certyfikatu EFR (Firma Rodzinnie Odpowiedzialna), integruje osoby zagrożone wykluczeniem, dba o środowisko naturalne zgodne z ISO 14001 oraz zapewnia bezpieczeństwo pracowników według certyfikatu OSHAS 18001.

Válvulas ARCO

https://valvulasarco.com/pl/

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera