Wracają szkolenia branżowe dla nauczycieli z Zawodem Możliwości

Maj to nie tylko czas matur, może to być równie dobrze czas doskonalenia zawodowego dla osób zajmujących się na co dzień kształceniem przyszłych specjalistów branży instalacyjnej, a więc nauczycieli. Kontynuując działania w ramach projektu edukacyjnego #zawódMożliwości Stowarzyszenie OSFIS we współpracy z partnerami projektu przygotowało kolejną porcję szkoleń branżowych dla nauczycieli zawodu instalatora.

Dzięki udziałowi w projekcie producentów reprezentujących różnorodne rozwiązania i technologie możemy nieustannie poszerzać zakres tematyczny, pokazując bogaty wachlarz zagadnień i tematów, których znajomością powinien odznaczać się instalator.

Montaż grzejników, pompy ciepła oraz kotły gazowe nowymi tematami szkoleń

Na pedagogów szkół branżowych czekają w maju trzy nowe szkolenia:

  • Dobór i montaż grzejników

Partnerem szkolenia są firmy Purmo Group Polska i Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska. Marka Purmo zaliczana jest do grona największych producentów grzejników oraz dostawców zrównoważonych rozwiązań z zakresu komfortu wnętrz. Produkcją zaworów, głowic termostatycznych i armatury grzewczej zajmuje się firma Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska.

Prowadzącym zajęcia szkoleniowebędzie Rafał Mróz – praktyk branży oraz autor bloga Domowe Instalacje Hydrauliczne. Program szkolenia przekazuje najważniejsze informacje oraz  przygotowuje do właściwego doboru i montażu grzejników.

  • Dobór pomp ciepła

Specjalistyczną wiedzą w tym temacie podzielą się eksperci firmy Immergas Polska – jednej z wiodących marek dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Instalatorzy współpracujący z Immergas Polska, montować będą produkowane przez nią pompy ciepła, kotły gazowe, panele solarne, systemy fotowoltaiczne oraz inteligentne systemy grzewcze zarządzające ogrzewaniem, klimatyzacją i ciepłą wodą użytkową. Zaznajomienie się z technologią i produktami marki Immergas pozwoli na przekazywanie wiadomości w późniejszej pracy z uczniami.

  • Dobór kotłów gazowych

Kolejne szkolenie prowadzone przez ekspertów szkoleniowych Immergas Polska wprowadzające w tematykę kotłów gazowych.

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie – http://zawodmozliwosci.pl/szkolenia/
  2. Pamiętaj, by w zgłoszeniu podać adres mailowy, na który otrzymasz link z zaproszeniem do szkolenia
  3. Dwa dni przed szkoleniem otrzymasz zaproszenie do MS Teams do zespołu, w ramach którego prowadzone będą zajęcia szkoleniowe
  4. 15 minut przed rozpoczęciem szkolenia można się połączyć, by przetestować jakość połączenia

Zapraszamy wszystkich nauczycieli chcących rozwinąć swoją wiedzę branżową!

Odwiedź strony Partnerów szkolenia

Purmo Group Polska https://www.purmo.com/pl-PL/

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska https://schlosser.com.pl/pl/

Immergas Polska https://www.immergas.pl/

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera