Zapraszamy na 25-minutowy trening wraz z Immergas!

Weekendowa premia na przełomie lipca i sierpnia ma nie lada Sponsora! To obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia działalności na polskim rynku producent kotłów gazowych, pomp ciepła, paneli solarnych, systemów fotowoltaicznych  – Immergas Polska.

Podstawowa oferta firmy skierowana jest do inwestora indywidualnego, poszukującego rozwiązań do domu jedno- lub wielorodzinnego, do mieszkań i niewielkich budynków gospodarczych. Oprócz najwyższej jakości gazowych kotłów kondensacyjnych firma rozwija ofertę pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, urządzeń hybrydowych, a oferta produktowa firmy wpisuje się w założenia rządowego programu “Czyste Powietrze”. 

Z bogatą i fascynującą historią marki, a także najważniejszymi produktami:

mogliśmy zapoznać się podczas Technicznej Kawy. Gościem spotkania był Kamil Rosa – product manager OZE firmy Immergas.

Dla uczestników rywalizacji przygotowaliśmy kolejne wyzwanie, tym razem nawiązujące do jubileuszu firmy. Zadanie polegało więc na wykonaniu 25-minutowego treningu oraz zdjęcia z podjętej aktywności, które z kolei należało opublikować na profilu FB i oznaczyć hasztagami #25latImmergas #OSFIS #LetniaRywalizacjaHydraulików. Zwycięstwo przypadnie trzem autorom zdjęć, które uzbierają najwięcej polubień. Pula nagród składa się z:

  • Drona z kamerą
  • Kamery sportowej
  • Powerbank

Świętujemy razem z Immergas i zachęcamy do zabawy!

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera