Zbliża się święto branży instalacyjnej – Polski Dzień Hydraulika

Już 11 marca obchodzić będziemy Dzień Hydraulika – święto, które zainicjowane zostało przez Światową Radę Hydrauliki.  Ma on na celu podniesienie świadomości na temat ważnej roli, jaką w naszym społeczeństwie odgrywa instalacja wodno-kanalizacyjna. Światowy Dzień Hydrauliki to sposób na podkreślenie ważnej roli przemysłu wodno-kanalizacyjnego. Każdego roku na całym świecie tego dnia organizowane są wydarzenia, konkursy, seminaria i wiele innych działań.

Przedstawiciele całej branży spotykają się, aby dzielić się wiedzą i znaleźć możliwość współpracy.

Również Stowarzyszenie OSFIS wraz z partnerami zaprasza do wzięcia udziału w obchodach Polskiego Dnia Hydraulika. Całe wydarzenie będzie mieć charakter online.

Promowanie związku między profesjonalnym wykonywaniem zawodu a zdrowiem, zrównoważonym rozwojem środowiska, bezpieczeństwem klimatycznym to również nasze zadanie. 

Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszyć będzie hasło: Instalator 2030.

Wybraliśmy je, aby wspólnie zastanowić się nad tym, czy i jaki wpływ na transformację energetyczną Polski będzie mieć instalator oraz jak wyglądać będzie polska firma instalacyjna za 10 lat?

Program wydarzenia obejmuje zarówno ciekawe spotkania z instalatorami, panel dyskusyjny na temat przyszłości naszego zawodu, jak i spotkanie z gościem specjalnym, którego przedstawimy niebawem. Całości dopełni zabawa w formie foto – challenge’u – będzie to również okazja do zdobycia nagrody.

Polski Dzień Hydraulik to pierwsza w tym roku impreza branżowa.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

OSFIS
Paulina Jurgowiak

KASY FISKALNE ONLINE NADCHODZĄ. CO WARTO WIEDZIEĆ O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ ZMIANIE?

Z dniem 1 maja 2019 roku wraz z nowelizacją ustawy o VAT nastąpiła zmiana przepisów dotyczących kas rejestrujących transakcje sprzedaży. Obliguje ona przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą towarów lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej do wycofania z użycia tradycyjnych kas fiskalnych i zastąpienia ich kasą online. Zmiana taka nie objęła wszystkich jednocześnie. Zastosowano tu okres przejściowy.

Czytaj więcej »

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera