Zestaw protokołów dla firm instalacyjnych

Z początkiem roku członkowie Stowarzyszenia otrzymali pakiet druków samokopiujących, na który składają się:

– protokół szczelności instalacji

– protokół instalacji gazu

– notatka

Od tej chwili każdy instalator zrzeszony w OSFIS może posługiwać się w swojej pracy rekomendowanymi przez Stowarzyszenie dokumentami, co dodatkowo podnosi ich wartość.

Planujemy sukcesywnie poszerzać zakres profesjonalnej dokumentacji dedykowanej firmom instalacyjnym. W najbliższym czasie przygotujemy druk zlecenia.

W 2021 roku nie zabraknie ważnych tematów i inicjatyw z punktu widzenia firm instalacyjnych, których zadaniem będzie wspieranie w stałym rozwoju.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera