SPIUG współorganizatorem Polskiego Dnia Hydraulika

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Współorganizatorem Polskiego Dnia Hydraulika zostało Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych.

Stowarzyszenie SPIUG skupia wiodące firmy producenckie, które działają aktywnie na polskim rynku instalacyjno – grzewczym w zakresie nowoczesnych i ekologicznych technologii wytwarzania ciepła i ciepłej wody użytkowej.

Głównym celem działalności Stowarzyszenia jest podejmowanie działań na rzecz całej branży grzewczej, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń grzewczych i urządzeń do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Założone cele realizuje przy współpracy z szerszą grupą firm, organizacji oraz osób zainteresowanych rozwojem branży.

Podczas Polskiego Dnia Hydraulika zostanie zorganizowany panel dyskusyjny pt. „Instalator 2030”, w którym udział weźmie Pan Janusz Starościk – Prezes Zarządu SPIUG.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu na stronie:  https://spiug.pl/

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera