III Letnia Rywalizacja Hydraulików

Już po raz trzeci letnie wakacje upłyną pod znakiem sportowego wyzwania branży instalacyjnej. Obok tradycyjnych konkurencji – biegania i jazdy na rowerze – w tym roku wprowadziliśmy również kategorię dla miłośników wędrówek. Niezmienne za to pozostały terminy rozpoczęcia i zakończenia rywalizacji przypadające odpowiednio na początek i koniec wakacji.

UCZESTNICY

Na starcie melduje się coraz więcej zawodników – na 3 dni przed zamknięciem zapisów zgłosiło się 133 uczestników. Tak to wygląda w poszczególnych konkurencjach:

  • Bieganie – 30 uczestników
  • Jazda na rowerze – 64 uczestników
  • Wędrówki – 39 uczestników

To pierwszy, ale nie ostatni rekord tej edycji. Liczymy na ponadprzeciętne wyniki zawodników, którzy mimo rekreacyjnego wymiaru imprezy, bardzo ambitnie podchodzą do wyzwania.

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY – PRZYPOMNIENIE

Przypominamy, że udział w Rywalizacji wziąć mogą osoby związane z branżą instalacyjną. Zmagania sportowe toczą się za pomocą aplikacji ENDOMONDO, która rejestruje zgromadzone przez zawodników kilometry. Zwycięzcą zostaje osoba z uzyskaną największą liczbą kilometrów. Prawidłowy przebieg zawodów reguluje Regulamin. Do dyspozycji pozostaje również niezrównany Artur Mielko – pomysłodawca i główny organizator wydarzenia.

Warto zostać z nami do samego końca!

NAGRODY

Bez wątpienia największą nagrodą pozostaje doskonała kondycja, ale tym razem pula nagród będzie się składać z:

– medali dla pierwszych dziesięciu osób w każdej konkurencji

– nagród rzeczowych ufundowanych przez Partnerów

Pojawią się również okazje do zgarnięcia dodatkowych nagród pod postacią premii i konkursów. Dlatego warto z nami zostać do samego końca!

PARTNERZY WYDARZENIA

W tej edycji jedziemy z producentami, którzy wspierają nas przez cały rok poprzez zaangażowanie w grupie Czas Na Hydraulika, w Stowarzyszenie OSFIS oraz projekt #zawódMożliwości. Jesteśmy zatem wdzięczni firmom: Galmet, Salus Controls Polska, BISAN, Wolf Technika Grzewcza, Gebo, Grupa Odlewnia Zawiercie, Afriso, Armacell, PURMO, Almeva.

KOSZULKA I MEDAL RÓWNIEŻ DO KUPIENIA

Każdy uczestnik może zakupić również limitowany medal  bądź koszulkę z logotypem oraz datą Rywalizacji. Aby otrzymać medal lub koszulkę należy wnieść opłatę, która w całości przeznaczona jest na pokrycie kosztów produkcji wybranych elementów.

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA

Chociaż świat na chwilę się zatrzymał i nasze codzienne funkcjonowanie się zmieniło, postanowiliśmy nie rezygnować z organizacji imprezy, bo… nasza rywalizacja jest bezpieczna. Możliwość trenowania w miejscu zamieszkania uczestników, o dowolnie wybranej porze zmniejsza ryzyko narażenia na zakażenie koronawirusem. Tym samym chcemy również udowodnić, że obecna sytuacja nie zmieniła naszego podejścia do tego, co jest dla nas ważne i wartościowe.

III Letnią Rywalizację Hydraulików uważamy więc za rozpoczętą! Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim dobrej zabawy i spektakularnych wyników 😊

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

OSFIS
Paulina Jurgowiak

KASY FISKALNE ONLINE NADCHODZĄ. CO WARTO WIEDZIEĆ O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ ZMIANIE?

Z dniem 1 maja 2019 roku wraz z nowelizacją ustawy o VAT nastąpiła zmiana przepisów dotyczących kas rejestrujących transakcje sprzedaży. Obliguje ona przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą towarów lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej do wycofania z użycia tradycyjnych kas fiskalnych i zastąpienia ich kasą online. Zmiana taka nie objęła wszystkich jednocześnie. Zastosowano tu okres przejściowy.

Czytaj więcej »

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera