PURMO wspiera #zawódMożliwości

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z firmą PURMO, która stała się Współorganizatorem projektu #zawódMożliwości i dołączyła do grona Członków Wspierających OSFIS.

Marki PURMO zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na rynku producentów grzejników i rozwiązań z zakresu komfortu wnętrz.
Zgodnie z przyjętą wizją, PURMO chce stać się liderem zrównoważonych rozwiązań z zakresu komfortu wnętrz we współpracy z profesjonalistami odpowiedzialnymi za projektowanie i instalację. W swym dążeniu do jej realizacji nie mogło więc zabraknąć zaangażowania w kształcenie młodych instalatorów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki opracowanym przez siebie rozwiązaniom wspierającym profesjonalistów, a także swojej aktywności i kreatywności stanie się istotnym partnerem dla projektu o tak dużym znaczeniu dla całej branży instalacyjnej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.purmo.com/pl/

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera