PURMO wspiera #zawódMożliwości

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z firmą PURMO, która stała się Współorganizatorem projektu #zawódMożliwości i dołączyła do grona Członków Wspierających OSFIS.

Marki PURMO zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na rynku producentów grzejników i rozwiązań z zakresu komfortu wnętrz.
Zgodnie z przyjętą wizją, PURMO chce stać się liderem zrównoważonych rozwiązań z zakresu komfortu wnętrz we współpracy z profesjonalistami odpowiedzialnymi za projektowanie i instalację. W swym dążeniu do jej realizacji nie mogło więc zabraknąć zaangażowania w kształcenie młodych instalatorów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki opracowanym przez siebie rozwiązaniom wspierającym profesjonalistów, a także swojej aktywności i kreatywności stanie się istotnym partnerem dla projektu o tak dużym znaczeniu dla całej branży instalacyjnej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.purmo.com/pl/

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

OSFIS
Paulina Jurgowiak

Pierwsze szkolenie branżowe dla nauczycieli

24 listopada odbyło się pierwsze szkolenie branżowe dla nauczycieli przygotowujących swoich uczniów do zawodu instalatora. Sytuacja związana z COVID-19 zobligowała nas do dostosowania się do nowych warunków organizacyjnych i szkolenie zostało przeprowadzone w formie online.

Czytaj więcej »

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera