Pierwsze szkolenie branżowe dla nauczycieli

Dzięki zaangażowaniu firmy PURMO Group Poland, wiodącego producenta systemów ogrzewania oraz Współorganizatora projektu #zawódMożliwości, mogliśmy zorganizować pierwsze szkolenie branżowe podnoszące wiedzę i umiejętności nauczycieli zawodu instalatora. Ideą szkolenia było przekazanie merytorycznej wiedzy na temat wodnego ogrzewania podłogowego. Uczestnicy mogli zapoznać się z technologią wykorzystywaną przy budowie instalacji, na którą składają się rury, rozdzielacze, systemy mieszające, automatyka i systemy ogrzewania. Oprócz samego szkolenia nauczyciele poznali również historię marki PURMO.

W szkoleniu wzięli udział pedagodzy reprezentujący szkoły:

Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Przemyślu

Zespół Szkół Nr. 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim

Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku

Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy

Państwowe Szkoły Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego w Sandomierzu

Szkoła Cechu w Złockiem

Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w tym bardzo ciekawym i interesującym szkoleniu. Usłyszałam wiele nowych i przydatnych dla mnie informacji branżowych. Treści były przekazywane w sposób łatwy, prosty i zrozumiały – tak ocenia szkolenie jeden z uczestników

Niezbędną i wyczerpującą wiedzę przekazali eksperci PURMO –  Karol Choluj oraz Janusz Skibniewski. Prezentacje wykorzystane podczas szkolenia wraz z materiałami opracowanymi przez firmę PURMO zostaną udostępnione uczestnikom, by mogły posłużyć do dalszej pracy dydaktycznej na zajęciach szkolnych. Nauczyciele otrzymali również specjalne certyfikaty.

Dziękujemy wykładowcom za interesujące przedstawienie tematu, a gronu pedagogicznemu za aktywne uczestnictwo. Szkolenie zakończyliśmy quizem sprawdzającym wiedzę uczestników. Na zwycięzców czekały drobne upominki przekazane przez PURMO.

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera