WITAMY Ricom Energy – KOLEJNEGO WSPÓŁORGANIZATORA PROJEKTU #zawódMożliwości

Projekt edukacyjny #zawódMożliwości to inicjatywa, w którą mogą zaangażować się wszyscy producenci branży instalacyjnej pragnący wspierać przyszłych instalatorów oraz system edukacji. Wraz z początkiem listopada do grona Współorganizatorów postanowił dołączyć Ricom Energy.

Ricom Energy jest czołowym producentem systemów kominowych znajdujących zastosowanie zarówno dla mieszkań, domów wielorodzinnych, jak i instalacji przemysłowych. Najwyższa jakość materiałów, z jakich wykonane są systemy – polipropylen i stal nierdzewna – gwarantuje wytrzymałość na wysokie temperatury, odporność na korozję, a także niski stopień wchłaniania wilgoci.  

Dzięki swojej innowacyjności potrafi dostarczyć produkty nie tylko kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kotłów grzewczych, ale także przyjazne dla środowiska naturalnego. Na każdym etapie procesu produkcyjnego pracownicy firmy dbają o to, by wprowadzane innowacje spełniały wszystkie obowiązujące normy. Zgromadzone doświadczenie, wykwalifikowany personel i dążenie do perfekcji umożliwiają tworzenie systemów kominowych kompleksowo dostosowanych do potrzeb klienta.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://ricomenergy.pl/

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera