PORT PC współorganizatorem Polskiego Dnia Hydraulika

Z radością informujemy, że do grona Współorganizatorów Polskiego Dnia Hydraulika, który obchodzić będziemy 11 marca, dołączyła Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła.

PORT PC to branżowa organizacja zrzeszająca wiodących producentów pomp ciepła. Należą do niej również partnerzy OSFIS – Galmet, PURMO oraz Wolf.

PORT PC to również pewnego rodzaju platforma informacyjna i komunikacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką pomp ciepła. W głównych zadaniach koncentruje się na innowacyjności, badaniach, pracach rozwojowych oraz ciągłym doskonaleniu poprzez szkolenia i dokształcaniu.

Za swoje główne cele uważa:

– stworzenie warunków do szybkiego i harmonijnego rozwoju rynku pomp ciepła w Polsce

– rozpowszechnienie wiedzy na temat pomp ciepła

– stworzenie systemu zarządzania jakością, opracowywanie i wdrażanie standardów technicznych oraz certyfikacji

Efektem działalności PORT PC są szczegółowe „Wytyczne projektowania, wykonania i odbioru instalacji z pompami ciepła”. A zainicjowana w 2020 roku kampania „Dom bez rachunków” popularyzuje wiedzę na temat budownictwa plus energetycznego, dostarczając praktycznych wskazówek i rozwiązań dotyczących projektowania, doboru i montażu instalacji OZE w budynkach jednorodzinnych.

Wszelkie opracowane przez PORT PC materiały można znaleźć na stronie, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

https://portpc.pl/

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

OSFIS
Paulina Jurgowiak

KASY FISKALNE ONLINE NADCHODZĄ. CO WARTO WIEDZIEĆ O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ ZMIANIE?

Z dniem 1 maja 2019 roku wraz z nowelizacją ustawy o VAT nastąpiła zmiana przepisów dotyczących kas rejestrujących transakcje sprzedaży. Obliguje ona przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą towarów lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej do wycofania z użycia tradycyjnych kas fiskalnych i zastąpienia ich kasą online. Zmiana taka nie objęła wszystkich jednocześnie. Zastosowano tu okres przejściowy.

Czytaj więcej »

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera