Walne Zebranie OSFIS

Jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu OSFIS jest Walne Zebranie, na którym podsumowujemy miniony rok oraz kreślimy plany na przyszłość.W miniony weekend, 5 września, w Smardzewicach odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia OSFIS. Firmy wspierające Stowarzyszenie reprezentowały tym razem BISAN, AFRISO pl oraz Galmet. Lubimy rzeczy mądre.

By formalnościom stało się zadość, na zebraniu przedstawiono sprawozdania za ubiegły rok. Udzielono również Zarządowi absolutorium i mandatu na działalność na kolejny rok.

Ale dla nas Walne to coś więcej niż podsumowania i cyfry. To przede wszystkim ludzie (z całej Polski), którzy wnoszą do naszej organizacji wielką wartość i chcą budować jej przyszłość. Dlatego dużo czasu poświęciliśmy na dyskusję nad przyszłymi inicjatywami i projektami. Nowa formuła szkoleń dla instalatorów, możliwość zapewnienia obsługi prawnej firm instalacyjnych w sytuacjach wymagających zasięgnięcia porady, a także zmiana regulaminu składek – to tylko niektóre z zagadnień, nad którymi będziemy w najbliższym czasie pracować. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem, jakim było powitanie w gronie członków zwyczajnych, Kolegi Marcina Hołodego oraz wręczenie mu certyfikatu członkostwa 🙂

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Zebraniu.

Za wysłuchanie, ciekawą dyskusję i nowe pomysły na ten rok. Niesamowicie budujące jest to, ile razem możemy zdziałać!

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

OSFIS
Paulina Jurgowiak

KASY FISKALNE ONLINE NADCHODZĄ. CO WARTO WIEDZIEĆ O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ ZMIANIE?

Z dniem 1 maja 2019 roku wraz z nowelizacją ustawy o VAT nastąpiła zmiana przepisów dotyczących kas rejestrujących transakcje sprzedaży. Obliguje ona przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą towarów lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej do wycofania z użycia tradycyjnych kas fiskalnych i zastąpienia ich kasą online. Zmiana taka nie objęła wszystkich jednocześnie. Zastosowano tu okres przejściowy.

Czytaj więcej »

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera