Świąteczna Paczka dla członków OSFIS.

Kiedy nadchodzą Święta, ogarnia nas wyjątkowy nastrój. Radość, uśmiechy i serdeczność. To właśnie moc Bożego Narodzenia – tak silnie odczuwana dzięki ludziom, którzy są dla nas ważni i bliscy. Warto im podziękować i przekazać kilka słów prosto od serca.

Wierzymy, że wyjątkowe życzenia połączone z niespodzianką cieszą najbardziej. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla naszych członków Świąteczną Paczkę.

Za całą tą świąteczną akcją stoi cała załoga #OSFISteam wraz z przyjaciółmi z GEBO, Galmet, Schlösser, Immergas, IBO, Wolf, Purmo, Rörmaker i SALUS.

Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób przyłączyć się do świątecznej atmosfery. Niech naszywki, dumnie prezentują naszą przynależność do wspólnej rodziny firm instalacyjnych i serwisowych. A czapki chronią przed zimnem 😊

Paulina Jurgowiak

Paulina Jurgowiak

Nauczycielka, specjalistka ds. rozwoju zawodowego. W OSFIS odpowiada za koordynację projektów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wciąż głodna wiedzy – informacje zdobywa na kursach i szkoleniach. Uzupełnia je również na własną rękę: czyta, słucha, pyta i docieka. Działa w sposób zaangażowany i kreatywny. W swej dotychczasowej działalności zawodowej stworzyła autorski program kreatywnego poszukiwania pracy, prowadziła szkolenia rozwijające kompetencje „miękkie”, pracowała przy realizacji projektów EFS. Jest współautorką „Poradnika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu montera sieci i instalacji sanitarnych”. Życiowym mottem są słowa Charlesa Bukowskiego: „Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj”

Zostaw komentarz

Aktualności

Obserwuj nas na Fb

Zapisz się do Newslettera